​Нове покоління вчителів Балтського педучилища отримали дипломи

27 червня 2018, 16:33
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Студенти Балтського педагогічного училища, які навчалися за пілотною програмою вчителів Нової української школи, сьогодні відсвяткували випускний. Загалом, роботу у перших класах почнуть 250 випускників трьох педучилищ регіону, які брали участь у проекті «Нове покоління вчителів для української школи». Про це повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

«З осені усі першачки навчатимуться за програмою НУШ. Вчителями деяких з них стануть випускники Одеського, Балтського та Білгород-Дністровського педучилищ, які пройшли повний курс підготовки вчителів за новими стандартами. Хочу нагадати, що НУШ — це також оновлений навчальний простір. Райони та ОТГ Одеської області вже отримали кошти субвенції на створення сучасного освітнього простору. Йдеться про загальну суму у понад 70 мільйонів гривень. Я наголошую, в Одеській ОДА жорстко контролюватимуть весь процес закупівлі на місцях, аби не було придбано застарілих меблів та обладнання, які не відповідають вимогам НУШ», — підкреслив Сергій Колебошин.

Нагадаємо, з першого вересня понад 27 тисяч маленьких мешканців регіону вперше сядуть за шкільні парти. За рахунок субвенції в освітні заклади Одеської області планують закупити необхідні для навчання за оновленою програмою сучасні меблі, комп’ютерне обладнання, мультимедійний контент для вчителів, міні-фабрики друку та дидактичні матеріали.