Німецько-український фонд надаватиме підтримку підприємцям Одеської області

19 липня 2018, 13:20
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Одеська обласна державна адміністрація підписала Меморандум про співпрацю із Німецько-Українським фондом. Відтак, сторони спільно надаватимуть підтримку малому та середньому бізнесу Одеської області.

«Розвиток малого та середнього підприємництва забезпечує здоровий стан економіки в області. Звісно, йому необхідна підтримка. Впевнена, кредитно-фінансові програми Німецько-Українського фонду зададуть новий вектор для розвитку підприємницької діяльності. На нас чекає плідне співробітництво. Слід відзначити, що вже більше року в регіоні діє обласна програма щодо отримання компенсації відсотків за кредитами для малого та середнього бізнесу. Наразі у програмі вже взяли участь понад 20 проектів», — підкреслила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Німецько-Український фонд надає фінансування до 6 років на суму до 250 тисяч євро під 15% річних у гривні. Пріоритетними напрямками фінансування — сільське господарство, переробна промисловість, готелі, ресторани, а також енергоефективність.

Зазначимо, Німецько-Український фонд займається підтримкою малого та середнього бізнесу в Україні. Засновниками Фонду є Міністерство фінансів України, Національний Банк України та Уряд Федеративної Республіки Німеччина в особі німецького банку розвитку KfW.

Нагадаємо, підтримка малого та середнього бізнесу — один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.