В Одесі відкрили нову автостанцію європейського рівня

31 липня 2017, 13:26

Нову автостанцію, обладнану для людей з інвалідністю, відкрили на Старосінній площі. Окрім пандусів, тут зробили спеціальні каси та туалети для громадян із особливими потребами. В урочистій церемонії відкриття взяли участь представники обласної та міської влади.

«Автостанція, залізничний вокзал або аеропорт, куди прибувають гості з різних куточків України та світу, є обличчям міста та першим враженням про Одеський регіон. Відкриття автостанції, яка забезпечить пасажирів належним рівнем комфорту, якісними послугами та враховує потреби осіб з обмеженими фізичними можливостями, є позитивним внеском у розбудову транспортної інфраструктури Одещини», – зазначила заступник голови ОДА Світлана Шаталова.

Це перша нова автостанція за останні 20 років, яку відкривають в Одесі. Вона відповідає усім європейським стандартам. Платформи розділені на три зони. Перша – міські маршрути, друга – обласні, третя – міжрегіональні. Найближчим часом приміщення комплексу обладнають для людей з вадами зору: довідкову інформацію нанесуть шрифтом Брайля та зроблять спеціальні тактильні доріжки. Одними з перших відвідувачів автостанції стали зіркові гості зі студії «95 Квартал».

«Це чудово, що така сучасна автостанція з’явилася в Одесі. Ви розвиваєтесь і відкриваєте щось нове. Я ще не зустрічав автостанцію такого рівня. Це хороший приклад для інших міст», – поділився враженнями шоумен Володимир Зеленський.