Розвиваємо туризм спільними зусиллями

07 липня 2017, 15:43

Галузь туризму є стратегічним напрямом  розвитку та економічного зростання Одещини та країни в цілому.  Це завдання потребує системної та злагодженої роботи керівників органів влади усіх рівнів.

Саме з метою розвитку туристичної галузі, залучення якомога більшої кількості туристів та, як наслідок – економічного зростання, було прийнято Програму розвитку туризму та курортів в Одеській області на 2017-2020 роки. До Програми включено заходи, направлені на збільшення туристичного потоку, підвищення конкурентоспроможності Одещини у сфері туризму, забезпечення широких можливостей та комфортних умов для туристів.

З метою активізації та налагодження роботи, спрямованої на розвиток туристичної галузі області, 4 липня під головуванням першого заступника голови Одеської  ОДА Терещука Олександра Дмитровича та за участю заступника голови Одеської  ОДА  Шаталової Світлани Миколаївни відбулась селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій.

За результатами наради керівникам районів надано доручення.

Довідково. 7% загального обсягу ВВП у Україні складають надходження від туристичної та курортної діяльності. Наразі туристична індустрія є найприбутковішою галуззю в світі. Одеський регіон має всі передумови для стрімкого розвитку як внутрішнього, так і іноземного туризму. Цьому сприяє географічне розташування, клімат, курортно-рекреаційний комплекс та розвинена інфраструктура.