Нетворкінг для підприємців: в Одесі відбувся форум BIGBRANDS 2019

20 листопада 2019, 18:19
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Підприємці з 11 країн зустрілися в Одесі на Міжнародному діловому форумі BIGBRANDS 2019, щоб поділитися інноваціями в галузі підприємництва, визначити вигідні стратегії розвитку своїх бізнесів і тренди майбутнього року.

«Ми визнаємо важливу роль жінок як лідерок науки та освіти, культури та спорту, дипломатії та державної служби, бізнесу та промисловості, які сприяють розвитку нашої економіки, робочої сили та впливають на зріст загального рівня й якості життя. Завдяки вашим зусиллям та внескам, натхненим підприємницьким духом та креативністю, творчістю, талантам, інноваціями щоденно створюються нові товари та послуги, які зміцнюють економіку нашої держави», - наголосив заступник голови ОДА Віталій Свічинський.

За день на форумі виступили понад 30 спікерів з різними темами. Глобальна зустріч підприємців завершилася церемонією нагородження кращих компаній і брендів року.

Також Віталій Свічинський привітав учасників форуму з Світовим днем жіночого підприємництва, проголошений світовою організацією WED за підтримки Організації Об'єднаних Націй. Послом ООН в Україні з жіночого підприємництва Ольгою Азаровою оголошено 19 листопада Днем жіночого підприємництва в Україні.

Зазначимо, що Міжнародний бізнес форум і премія BIGBRANDS 2019 організований Європейською Асоціацією Розвитку Бізнесу в рамках програми ООН по глобальному партнерству і співробітництву та проводиться за підтримки голови Одеської обласної державної адміністрації.