Нарада щодо розгляду проблемних питань між адміністрацією ринку ТОВ «Промтоварний ринок» та суб’єктами господарювання, які здійснюють свою діяльність на території ринку

12 серпня 2019, 17:55
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

12 серпня 2019 року в Одеській обласній державній адміністрації під головуванням виконуючої обов’язки голови обласної державної адміністрації Світлани Шаталової відбулась нарада щодо проблемних питань, які виникли між адміністрацією ринку ТОВ «Промтоварний ринок» та суб’єктами господарювання, які здійснюють свою діяльність на території ринку.

На нараді було присутнє керівництво територіальних підрозділів правоохоронних органів: прокуратури, Служби безпеки України, ДСНС, Управління захисту економіки Нацполіції, представники Міноборони, а також адміністрація ТОВ «Промтоварний ринок» та підприємці, які здійснюють свою діяльність на ринку.

Приводом для проведення наради стали наміри адміністрації ринку провести реконструкцію торговельних павільйонів на підставі результатів позапланової перевірки підприємства Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області.

Під час обговорень проблемного питання директором ТОВ «Промтоварний ринок» Мозгальським В.Й. була надана пропозиція, яка підтримана всіма сторонами,щодо утворення спільної робочої комісії у складі представників ТОВ «Промтоварний ринок» та активної групи підприємців ринку із залученням представників ГУ ДСНС в Одеській області для обстеження території, на якій виявлені порушення протипожежної безпеки та розроблення плану і графіку по їх ліквідації.