Напередодні Дня Повітряних Сил ЗСУ в Одеській області привітали військовослужбовців

03 серпня 2018, 18:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Напередодні Дня Повітряних Сил Збройних Сил України в Одеській області привітали генералів, офіцерів, військовослужбовців та ветеранів війни. За вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави, мужність та самовіддані дії під час захисту державного суверенітету військовослужбовців повітряного командування «Південь» нагородили Почесними грамотами Одеської обласної державної адміністрації.

«Щиро вітаю вас із професійним святом – з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України! Патріотизм, професіоналізм і порядність завжди були головними життєвими принципами кожного з вас. Ви з честю виконуєте бойові завдання на Сході України, демонструючи відвагу та мужність. Я бажаю вам подальших успіхів у забезпеченні надійної охорони повітряних кордонів нашої держави», — підкреслив перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрацї Олександр Терещук.

Зазначимо, свято встановлено згідно Указу Президента України «Про День Повітряних Сил Збройних Сил України» від 27 червня 2007 року і відзначається щорічно у першу неділю серпня.