Напередодні Дня Конституції видатних мешканців Одеської області відзначили державними нагородами

27 червня 2018, 15:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Голова Одеської ОДА Максим Степанов вручив державні нагороди видатним мешканцям регіону. Серед них — лікарі, діячі освіти, науки та мистецтва, юристи, держслужбовці, будівельники та підприємці. Зокрема, медалі "За врятоване життя" отримали двоє учнів, які врятували десятки дітей під час пожежі у таборі "Вікторія". Церемонія нагородження відбулася напередодні святкування 22-річниці Конституції України.

«22 роки тому Україна отримала власну Конституцію. Це — найголовніший закон нашої країни. Документ, який гарантує права та свободи українських громадян! Найцінніше, що є в будь-якій країні. Важливо, аби ми завжди пам’ятали і дотримувалися всіх правил, які закладено в Конституції. Зі святом!», — зазначив під час церемонії голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Окрім того, Максим Степанов вручив Почесні грамоти ОДА за особистий внесок у забезпечення соціально-економічного і культурно-освітнього розвитку області спортсменам, військовослужбовцям та керівникам районів.

Нагадаємо, Конституцію України було прийнято в 1996 році. Державне свято відзначається щорічно 28 червня.