«Найбільшу привабливість для інвестора в Одеській області, як і раніше, мають експортноорієнтовані сектори», – Євгенія Волинець.

27 червня 2019, 15:25
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одесі проходить міжнародний готельний інвестиційний форум «Одеса» (The International Hotel Investment Forum Odesa).

«IHIFO» - це конференція однодумців, яка має на меті передбачити потреби та створити можливості для професіоналів у сфері житлової та готельної нерухомості в Україні. У програмі обговорення останніх тем індустрії та доповіді від представників глобальної мережі партнерів з Азії, Європи та Близького Сходу.

Відкрила форум та привітала гостей директор Департаменту інвестицій, міжнародного співробітництва Одеської обласної державної адміністрації Євгенія Волинець, а також участь у заході взяв начальник управління туризму, рекреації та курортів ОДА Олександр Шека.

«Найбільшу привабливість для інвестора в Одеській області, як і раніше, мають експортноорієнтовані сектори. Це може бути як класичні сільське господарство, так і більш інноваційні ринки: зелена енергетика, IT або звичайно ж туризм і готельний бізнес. В Україні найпривабливіший у Європі зелений тариф, кваліфіковані кадри і невисока вартість проживання, договори про Зони Вільної Торгівлі з великими іноземними ринками», – зазначила Євгенія Волинець.

Головне завдання форуму створити інформаційну комунікацію лідерів промисловості та впливових особистостей з різних галузей; сприяти встановленню нових відносин між однодумцями; забезпечити та окреслити потенційні нові розробки в готельній індустрії; організувати обмін знаннями, тенденціями та подіями в цій галузі.