На Одещині підрахували кількість шкіл, які потребують підключення до швидкісного Інтернету

11 вересня 2017 року, 18:19

Для забезпечення усіх навчальних закладів Одещини інтернетом витратять близько 9 мільйонів гривень. За підрахунками департаменту освіти і науки, на підключення до швидкісного WI-FI чекають 632 навчальних заклади. Про це 8 вересня під час Апаратної наради ОДА заявив директор департаменту освіти і науки Олександр Лончак. За його словами, третина зі шкіл вже має доступ до WI-FI, але покриття вистачає лише на 40% їх площі.

«До кінця 2017 року плануємо повністю підключити до Wi-FI опорні школи та школи-інтернати. З метою забезпечення стовідсотковим Wi-FI сигналом усі навчально-освітні заклади, будуть внесені зміні до програми «Освіта Одещини». За попередніми розрахунками для цього необхідно більше 9 мільйонів гривень», – наголосив керівник департаменту.

Планується, що всі школи Одещини отримають WI-FI до кінця 2018 року. Очільник регіону Максим Степанов наказав пришвидшити роботу у цьому напрямку.

«Швідкісний інтернет – це необхідний інструментарій, який дозволяє дітям отримувати кваліфіковані знання. Без цього запускати будь-які освітні програми , зокрема дистанційного та онлайн-навчання, неможливо», – підкреслив Максим Степанов.

Забезпечення навчальних закладів доступом до швидкісного WI-FI – один із головних пріоритетів концепції реформування та розвитку освіти в Одеській області «О-12», яку голова ОДА презентував 28 серпня.

Портал працює в режимі тестової експлуатації