На Одещині завершено капітальний ремонт ділянки траси, яка з'єднує шість районів області

08 липня 2020, 14:55
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Максим Куций перевірив завершення робіт на 8-кілометровій ділянці траси Р-33, яка з’єднує шість районів Одещини. За словами керівника облдержадміністрації, капітальний ремонт дороги було проведено в рамках президентської програми «Велике будівництво».

«Цей відрізок дороги поблизу міста Роздільна не ремонтували десятки років, проїхати по ній на легковому транспорті було практично неможливо. Без перебільшення, водіям доводилося їхати полями, аби уникнути глибокі ями.

Від початку цього року тут проведено капітальний ремонт: укладено якісний асфальт та міцний нижній укріплюючий шар, нанесено яскраву розмітку. Служба автомобільних доріг дає 10 років гарантії на виконані роботи», - підкреслив Максим Куций.

В рамках президентської програми «Велике будівництво» на ремонт ділянки було виділено 60 мільйонів гривень. Проте роботи на трасі Р-33 не завершується. Триває капітальний ремонт на ділянці від Балти до Подільська та від Захарівки до Подільська.

Ще 7 ділянок цієї дороги наразі перебувають на стадії проведення публічних закупівель. Загалом до кінця 2021 року планується відремонтувати 112 кілометрів траси Р-33.