На Одещині створили онлайн-платформу для боротьби із коронавірусною інфекцією

02 квітня 2020, 09:52
Gallery item

На Одещині в Одеському центрі громадського здоров’я підготували онлайн-платформу з матеріалами щодо коронавірусу (COVID -2019). Матеріали поділені за різними тематичними групами, а саме:

- друковані;
- відеоролики;
- ілюстративні матеріали.

Окрім того, дані порталу розподілені за цільовими аудиторіями:

Для громадськості - https://healthcenter.od.ua/coronavirus/gromadskost...
https://healthcenter.od.ua/coronavirus/operatyvnyj..., де зображена інформація щодо загальних рекомендацій щодо профілактики COVID-19. Також за посиланням можна знайти інформацію стосовно моніторингу ситуації із кількістю госпіталізованих осіб із підозрою та підтвердженими випадками захворювання.

Для медиків -

https://healthcenter.od.ua/coronavirus/likaryam/, де розміщена інформація стосовно клінічних рекомендацій, бази нормативних документів, відео для медичних працівників.

Для органів місцевого самоврядування -

https://healthcenter.od.ua/coronavirus/rekomendacziyi-dlya-organiv-misczevogo-samovryaduvannya-covid-19/, знаходиться інформація стосовно рекомендацій для органів місцевого самоврядування, які опрацьовані Національною службою здоров’я України.

Для ЗМІ - https://healthcenter.od.ua/coronavirus/, де зібрана уся оперативна інформація для розповсюдження та використання.

Будьте здорові. Бережіть як фізичне, так і психічне здоров’я. Використовуйте та поширюйте лише доказову та верифіковану інформацію.