На Одещині презентували мобільний додаток для туристів та аудіогіди туристичних районів

29 січня 2020, 09:34
Gallery item
Gallery item
Gallery item

На Одещині презентували мобільний додаток для туристів та аудіогіди туристичних районів. Розробки спростять навігацію для мандрівників регіоном. Проєкти реалізовані за підтримки Одеської обласної державної адміністрації.

«Внутрішній туризм є трендом останніх років. І мобільний додаток та аудіогіди стануть ще одним поштовхом для розвитку цього напрямку на Одещині. Працюючи над цими проєктами, ми мали за мету зручність та простоту. Люди з будь-якого куточку України зможуть приїхати до нашого регіону та швидко побудувати для себе зручний туристичний маршрут. Упродовж подорожі вони слухатимуть аудіогіди та дізнаються багато про історію та природу нашого краю», — зазначив заступник керівника Одеської ОДА Денис Ванаш.

Наразі мобільний додаток вже опубліковано у app store та play market. Його можна знайти за назвою Odesa Region Guide. Список об'єктів є відкритим — доповнити його може кожен бажаючий за посиланням https://regionguide.od.ua/.

«Щодо аудіогідів — люди вже можуть послухати інформацію про Білгород-Дністровський, Дунайський та Нижньоднімтровський субрегіони. Ми передамо всі розробки до районів, ОТГ, музеїв та Адміністрації морських портів України для розповсюдження на круїзних лайнерах. Також ведуться переговори щодо передачі аудіо гідів до автовокзалів та аеропорту», — повідомив начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА Олександр Щека.

Зазначимо, мобільний додаток та аудіогіди презентували в рамках першого засідання Туристичної ради при Одеській ОДА. Рада стала постійно діючим консультативно-дорадчим органом з питань туризму та туристичної інфраструктури на території області. Її робота спрямована на створення дорожньої карти розвитку туризму на Одещині за такими напрямками: подієвий туризм, рекреація, наукова практика, інклюзивний туризм, спортивні заходи, еко-етно туризм.