На Одещині посилять заходи з недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції

30 березня 2020, 17:58
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області посилять заходи з недопущення розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID – 19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Про це стало відомо на селекторній нараді з представниками профільних департаментів, головами РДА, ОТГ, міськими головами та лікарями. Захід очолив заступник керівника Одеської ОДА Віталій Свічинський.

На нараді розглянули питання використання коштів місцевих бюджетів на запобігання виникнення та поширення вірусу. Також присутні обговорили план подальшої дезінфекції об’єктів житлово-комунального та соціального призначення.

«На сьогодні фінансова допомога на протидію поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) надається збоку держави, представників бізнесу та місцевого самоврядування. Ми маємо спільними зусиллями максимально привести у готовність та забезпечити усім необхідним госпітальні бази, у тому числі і центри первинної медико-санітарної допомоги у боротьбі з коронавірусною інфекцією», – зазначив Віталій Свічинський.

Також в ході наради були розглянуті питання про стан виконання розпорядження керівника Одеської обласної державної адміністрації від 18.02.2020 № 97/од-2020 «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Одеської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19», рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації, та щодо дезінфекції об’єктів житлово-комунального та соціального призначення.