На Одещині посилять контроль за нелегальним обігом балонного газу та алкоголю

21 лютого 2020, 12:10
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Перший заступник керівника Одеської обласної державної адміністрації В’ячеслав Овечкін доручив посилити контроль за нелегальним обігом алкоголю та балонного газу. За словами профільних спеціалістів, у регіоні почастішали випадки незаконної роздрібної торгівлі блакитним паливом для населення. Йдеться про продаж двома шляхами: на АЗС та з вантажівок.

Обидва види діяльності є незаконними та потребують ліцензування. Наразі ж селами їздять шахраї, які заправляють балони за заниженою ціною та не гарантують якість палива. Звертаючись до таких «підприємців», люди наражають себе на великий ризик. В’ячеслав Овечкін доручив зібрати інформацію по всім зазначеним випадкам та вжити відповідні заходи.

«Насамперед прошу звернути увагу у цьому питанні на АЗС. Якщо вони дійсно незаконно заправляють газові балони, це буде підставою для анулювання ліцензій та подальших проваджень. По приватниках, які мандрують селами у пошуках наживи, прошу також зібрати дані про всі випадки. Ми маємо дізнатися, де вони промишляють, зібрати докази про їхню діяльність, та стерти цей бізнес з карти нашого регіону назавжди», — зазначив В’ячеслав Овечкін.

Що стосується незаконного обігу спирту — міжвідомча робоча група вже створена та працює. Наразі вже проведено 33 перевірки та вилучено нелегальної продукції на загальну суму понад 13 мільйонів гривень. У наступні дні правоохоронці опрацюють ще 31 факт нелегального продажу алкоголю. Також плануються масштабні перевірки закладів, які продають алкоголь на пляжах області.