На Одещині пом’якшуються карантинні обмеження

25 травня 2020, 11:31
Gallery item

За даними Міністерства охорони здоров'я, Одеська область відповідає критеріям (велика кількість тестувань, незначна кількість нових хворих та невелика заповненість лікарень хворими на коронавірус) згідно яких можна пом’якшити карантин.

Так, із 22 травня на території області поновлюються міжміські пасажирські перевезення. Разом з цим рух громадського транспорту в містах та всередині районів має відновитися рішенням місцевих комісій з надзвичайних ситуацій.

Крім того, працюємо з Укрзалізницею у напрямі повернення залізничного сполучення всередині регіону. Якщо протягом тижня залізничники завершать всі необхідні підготовчі роботи і дозволятиме епідемічна ситуація, приміські поїзди запрацюють вже з 1 червня.

Також відновлять роботу всі установи й заклади – без застосування дистанційної роботи працівників. В окремих організаціях соціального захисту будуть дозволені групові навчання, але для не більш як п’яти осіб.

За умов дотримання рекомендацій МОЗ відкриються й заклади дошкільної освіти. У школах відбудеться ЗНО, а вищі навчальні заклади проведуть вступну кампанію.

Дотримуйтесь використання всіх засобів індивідуального захисту та рекомендацій лікарів, аби кількість нових інфікованих була контрольованою та не довелося впроваджувати додаткові обмеження.

Бережіть себе та дотримуйтесь правил карантину.