На честь загиблого воїна АТО у Лиманському районі відкрили меморіальну дошку

18 квітня 2018, 11:15
На честь загиблого воїна АТО у Лиманському районі відкрили меморіальну дошку

У Красносільській школі Лиманського району відкрили меморіальну дошку на честь Сергія Клемешева, який загинув у зоні АТО під час виконання бойового завдання. Хлопець був випускником цього навчального закладу. Про це повідомив голова Лиманської районної державної адміністрації Василь Приймак.

«Цей знак стане постійним нагадуванням мешканцям та гостям села Красносілка про високу ціну свободи та незалежності України. Сергій Клемешев загинув під час виконання бойового завдання в зоні АТО 1 жовтня 2017 року, йому було 24 роки. За особисту мужність і самовідданні дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, відповідно до Указу Президента України, Сергія Клемешева удостоєно орденом «За мужність» III ступеня. Нагороду було вручено матері загиблого», - розповів голова Лиманської районної державної адміністрації Василь Приймак.

У мітингу з нагоди відкриття меморіальної дошки взяли участь керівники району, районного військового комісаріату, учасники бойових дій в зоні АТО та мешканці села.

Довідково. Сергій Клемешев був сержантом 28-ї окремої механізованої бригади. Служив сапером в групі інженерного забезпечення. Загинув під час виконання бойового завдання біля села Богданівка під Волновахою.