​На автошляху від мосту біля Паланки до села Монаші вкладають другий шар асфальту

09 серпня 2018, 18:00
​На автошляху від мосту біля Паланки до села Монаші вкладають другий шар асфальту

На ділянці автомобільної дороги М-15 «Одеса-Рені» від мосту біля Паланки до села Монаші тривають ремонтні роботи. На автошляху вкладають вже другий шар асфальту.

«Ремонтники скаржаться на спеку, проте все роблять вчасно. На ділянці від мосту біля Паланки до села Монаші уже вкладають другий шар асфальту та з’їзди з траси», — зазначив на свої сторінці у Facebook Максим Степанов.

Нагадаємо, ремонтні роботи на цій ділянці розпочалися наприкінці червня. Її протяжність складає 30 кілометрів. Загальна вартість робіт — 515 мільйонів гривень. Ремонт планують завершити на початку вересня.

Зазначимо, будівництво та ремонт доріг — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумним регіон» на 2017-2019 роки. Відтак, за минулий рік в Одеській області було відремонтовано 259 кілометрів доріг. Зокрема, завершено ремонт 139 кілометрів траси Одеса-Рені. Також були побудовані дороги Спаське-Вилкове та Кодима-Балта. З 1 червня відкрито рух транспорту через новозбудований міст біля села Паланка. Наразі триває будівництво автошляху в обхід міста Рені. Водночас, ремонт доріг Струмок-Шевченкове-Кілія та КПП «Кучурган»-Біляївка-Маяки-Овідіополь вже завершено.