Молодь Одеської області увійшла в ТОП-10 переможців всеукраїнського конкурсу«WorldSkills Ukraine»  

06 грудня 2017 року, 9:30

Роботи учнів професійно-технічних навчальних закладів Одеської області оцінило журі престижного всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraine». Конкурс пройшов у Києві та зібрав понад 150 учасників з усієї країни. Роботи конкурсантів оцінювали у кількох основних номінаціях: кулінарне та перукарське мистецтво, технологія моди, зварювальні роботи, сухе будівництво та штукатурні роботи, облицювальні роботи, сантехніка та опалення.

Золоту медаль отримала кондитерка з Одеської області — Онисія Кускова. Вона навчається в Одеському вищому професійному училищі морського туристичного сервісу. Її робота визнана найкращою у номінації «Кондитерське мистецтво».

«В Одеській області почала працювати пілотна програма з модернізації профтехосвіти. Держава спільно з бізнесом визначають освітні програми, а також вимоги до кваліфікації.  Як результат, профтехівець гарантовано отримує робоче місце, а підприємство — висококваліфікованого спеціаліста. Радий, що збірна Одеської області отримала такі високі результати на конкурсі професійної майстерності. Продовжуємо втілювати реформу разом», — зазначив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Двоє представників збірної Одеської області увійшли в п’ятірку найкращих, ще троє – посіли місця у першій десятці. Мета конкурсу – зростання престижності робітничих професій та розвитку державно-приватного партнерства в системі освіти.

Нагадаємо, реформа професійно-технічних навчальних закладів – один із пріоритетів Програми «О-12. Дванадцять кроків на зустріч сучасній освіті». Концепція розвитку освіти в регіоні започаткована головою Одеської обласної державної адміністрації Максимом Степановим.

 

Портал працює в режимі тестової експлуатації