«Ми повинні надавати все необхідне сприяння створенню середовища безпечного для розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя», – Віталій Свічинський

03 липня 2019, 17:25
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського, відбулася робоча нарада щодо напрацювання невідкладних профілактичних заходів щодо збереження життя та здоров'я дітей в регіоні.

На нараду було винесено питання причин трагічної події, що сталася 1 липня 2019 року у с.Чорна Окнянського району, а основне, обговорення спільних дій щодо недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

«Держава взяла на себе зобов’язання захищати дітей, тому як представники виконавчої влади, ми повинні надавати все необхідне сприяння створенню середовища безпечного для розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя», - зазначив Віталій Свічинський.

Учасники наради розглянули механізм запровадження плану дій проведення рейдів, з метою перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей -сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спільно службою у справах дітей, соціальними працівниками та правоохоронними органами.

Також разом з представниками Головного управління Національної поліції в Одеській області, Управління патрульної поліції в Одеській області, Головного управління ДСНС в Одеській області та Департаменту освіти і науки ОДА вирішено більш охоплено проводити в формі гри для дітей навчання з пожежної безпеки, надання першої медичної допомоги, вивчення правил дорожнього руху.

Начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимир Самборський підкреслив, що наразі вживаються заходи щодо посилення контролю за сім'ями, що опинилися в складних життєвих обставинах, неповними й багатодітними сім'ями тощо.

Нагадаємо, що 1 липня 2019 року Віталій Свічинський провів виїзну нараду у смт. Окни з представниками РДА, ОТГ, сільськими головами, працівниками медичної допомоги, правоохоронних органів та служби надзвичайних ситуацій щодо трагедії, котра сталася у с. Чорна.