​Мегамарш у вишиванках, тест на знання англійської та парусна регата: в Одеській області відсвяткують День Європи

11 травня 2018, 10:00
​Мегамарш у вишиванках, тест на знання англійської та парусна регата: в Одеській області відсвяткують День Європи

19 травня в Одеській області відзначатимуть День Європи. На честь свята в регіоні заплановано низку заходів: від чемпіонату Одеської області з боксу до масового тесту на знання англійської мови.

“19 травня в регіоні заплановано чимало цікавих подій. Розпочнеться святкування Дня Європи спортивними заходами: чемпіонатом Одеської області з боксу серед жінок, а також чемпіонатом України з важкої атлетики серед спортсменів у віці до 17 років. У пасажирському комплексі Одеського морського порту на честь свята відбудеться авіа-шоу “Крила Європи” та стартує парусна регата “Хвилі Європи”. А біля Одеської облдержадміністрації проведуть масовий тест на знання англійської мови для співробітників ОДА та усіх бажаючих. У цей день відбудеться і відомий Мегамарш у вишиванках”, - підкреслила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Також 19 травня біля будівлі Одеської обласної державної адміністрації традиційно проведуть церемонію урочистого підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу.

Ввечері в Одеському літературному музеї організують виставку фоторобіт хорватських художників Маріо Ромулича та Дражена Стойчича “Спалах різноманіття”. Заплановано також концерт європейської класичної музики у виконанні народного артиста України Олексія Ботвінова та урочистий прийом дипломатичного корпусу.

В усіх районах Одеської області також відбудуться заходи на честь Дня Європи.