Медики Одещини позмагалися у спартакіаді

24 травня 2019, 15:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні на стадіоні «Динамо» відбулося урочисте відкриття XIІ обласної спартакіади серед працівників галузі охорони здоров’я. З вітальним словом на спортивний захід завітав заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський.

«Для кожного з нас ви є прикладом того, що потрібно не лінуватися та займатися фізкультурою. Якщо ми хочемо бути здоровими, сильними і красивими – повинні займатися спортом. Ну і, звичайно, спорт – це хороше самопочуття, добрий настрій та спілкування», — зазначив Віталій Свічинський.

Учасники змагалися у семи видах спорту: перетягування канату, естафета та біг на 100 метрів, шахи, шашки, гирьовий спорт. Здобутку та перемог колегам побажала директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Олена Теряєва.

Нагадаємо, галузева спартакіада працівників закладів охорони здоров’я проводиться щорічно до Дня медичного працівника. Минулого року одним з найкращих став колектив Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, який очолювала Олена Теряєва.