Максим Степанов щодо змін до закону про держслужбу: «Відповідальність нікуди не зникає»

10 листопада 2017 року, 12:20

Яких би змін не зазнав Закон України «Про Державну службу», відповідальність за те, що відбувається в області, все одно зберігається за її керівником. Про це заявив голова Одеської обласної державної адміністрації  Максим Степанов заявив в ефірі телеканалу «Прямий».

«Населення не цікавить: керівник області держслужбовець чи ні. Вони знають, до кого йти із проблемами. При цьому, відповідальність голови ОДА точно нікуди не зникає. У той же час, конкурсна система, яка існувала, мала багато недоліків. Наприклад, я заступив на посаду у січні і лише у травні зміг призначити заступників. У заступників голови ОДА у конкурсній комісії беруть участь люди, які потенційно можуть бути їх підлеглими. Врешті, треба дочекатись, коли зміни до закону підпише Президент України», — наголосив Максим Степанов, коментуючи ухвалення змін до закону про державну службу.

Нагадаємо,  9 листопада Верховна Рада України ухвалила проект закону, яким скасовується призначення голів ОДА та РДА через конкурсні комісії. Після того, як документ набере чинності, голови місцевих держадміністрацій та їх заступники втратять статус держслужбовців.

Повну версію відео дивіться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=0pZCCClbdGE 

Портал працює в режимі тестової експлуатації