Максим Степанов: Процес оформлення земель для військових під моїм жорстким контролем 

06 грудня 2017 року, 16:21

На території Одеської області активно оформлюють землі оборони. Рішення є щодо більшості ділянок, які відносяться до повноважень Одеської обласної державної адміністрації. Про це стало відомо під час апаратної наради під головуванням Максима Степанова. 

«Законним шляхом ми забезпечимо недоторканність земель Міністерства оборони. Зараз відповідні органи надають документи — ми допомагаємо з їх оформленням. Процес займе певний час, але він триватиме під моїм жорстким контролем», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Нагадаємо, 30 жовтня Максим Степанов провів нараду з урегулювання конфлікту, що виник на території аеродрому «Шкільний». Під час засідання було прийнято рішення щодо сприяння оформленню земель оборони на території регіону. До того, військові посилались на документи радянських часів. Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов тоді підкреслив: «майно, що належить армії, є недоторканним, а події навколо аеродрому були неприпустимими». 

За останні два тижні до Одеської обласної державної адміністрації надійшло 20 заяв щодо формування земельних ділянок. Зараз вони знаходяться на різних стадіях погодження. Розпорядження нададуть можливість квартирно-експлуатаційним органам внести відомості до Державного земельного кадастру. А саме — шляхом розроблення відповідної документації із землеустрою.

Зазначимо, до повноважень Одеської обласної державної адміністрації відноситься прийняття розпоряджень по 45 земельним ділянкам загальною площею майже 36 тисяч гектарів. Водночас, окремо заяви приймають районні державні адміністрації та органи місцевого самоврядування.

Портал працює в режимі тестової експлуатації