Максим Степанов подякував підприємствам, які долучилися до організації відпочинку дітей із зони АТО

07 серпня 2017 року, 16:51

Очільник ОДА Максим Степанов висловив подяку одеським підприємствам, які допомогли організувати відпочинок дітей з Донбасу, які прибули до Одещини минулого тижня. Зокрема, це – ВАТ «Одеський каравай», ОФ ПрАТ «ВО «Стальканат-Сілур», ТОВ «Агропрайм Холдинг», ТОВ «Гормолзавод», ТОВ СП «Вітмарк-Україна», ПП Фірма «Гармаш» та інші. Більшість з них передали продукти харчування, а деякі виділили гроші на оздоровлення дітей.

«До нас приїхали відпочивати діти з прифронтових територій Донецької та Луганської області. Хочу подякувати підприємствам, які відгукнулися та передали їм морозиво, солодощі та інше. Тому що це діти, які перебувають в зоні бойових дій. Це та маленька річ, яку ми можемо для них зробити та якось порадувати. Дуже всім дякую!»–зазначив Максим Степанов.

Нагадаємо, 3 серпня до Одещини приїхали понад 70 дітей з Луганської та Донецької областей, зокрема з Маріїнки, яка регулярно потрапляє під обстріли. Серед них діти учасників АТО та з багатодітних сімей. На двотижневий відпочинок із оздоровчою та розважальною програмою витратять 250 тисяч гривень. Ці кошти зібрали співробітники Одеської ОДА, перерахувавши свою одноденну зарплатню.

Портал працює в режимі тестової експлуатації