Максим Степанов зустрівся з представниками ОБСЄ: «Важливо, щоб вибори відбулися прозоро та в рамках закону»

22 лютого 2019, 19:40
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Голова Одеської ОДА Максим Степанов зустрівся з представниками Місії зі спостереження за президентськими виборами Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). Сторони обговорили співпрацю у питаннях недопущення порушень під час виборчого процесу, вільного доступу до дільниць та забезпечення правопорядку.

«Ми зайшли у фазу динамічного розвитку політичних подій. Для участі у виборах зареєстровано найбільша кількість кандидатів за всю історію – 44. Це прямий показник демократії і свободи вибору громадян. Для мене важливо, аби весь передвиборчий процес відбувався в рамках закону. Готові, зокрема, співпрацювати з командою ОБСЄ, яку ви представляєте на території області, та надавати необхідну організаційну і технічну підтримку», — підкреслив голова ОДА Максим Степанов.

Також очільник регіону зазначив, що наразі у ЦВК зареєстровано 348 міжнародних спостерігачів, і Одеська ОДА готова співпрацювати з усіма організаціями під час виборів. Окрім того, планується також подальше проведення зустрічей з представниками ОБСЄ щодо забезпечення порядку виборчого процесу із залученням керівників правоохоронних органів.

«Наразі на території області знаходиться шість представників довгострокової комісії спостерігачів. Для нас важливо, аби були створені усі умови для проведення прозорих виборів. Готові до плідної співпраці у цьому процесі. Дякуємо за всі ваші відповіді на наші запитання та вашу відкритість», — зазначив експерт Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Онно Ван дер Вінд.