Максим Степанов зустрівся з представниками Місії ОБСЄ

26 вересня 2018, 11:23
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов провів зустріч із представниками делегації Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні. Під час спілкування вони обговорили, зокрема, позитивні аспекти налагодження діалогу між представниками влади та одеським відділенням СММ ОБСЄ.

«Я ознайомився з останнім звітом Місії ОБСЄ і повністю погоджуюся з висловленою позицією, що українці дуже потребують миру. Але головне — це його ціна. Ми готові до миру, але не до капітуляції. Ми всі переживаємо біль війни на Сході, як особистий. Тільки на території Одеської області поховано 106 учасників антитерористичної операції. У нашому регіоні мешкають більше 42 тисяч переселенців. Я спілкуюся з цими людьми, і більшість з них дуже чекають моменту, коли зможуть повернутися додому. Я не можу не торкнутися позиції Президента України, яку я розділяю, щодо узгодження параметрів розгортання на Донбасі миротворчої місії під егідою ООН – на всій території окупованих районів, з виходом на українсько-російський кордон. Я хочу висловити слова вдячності за ту роботу, яку проводить Місія ОБСЄ в Україні, за об'єктивне висвітлення подій, які тут відбуваються», — підкреслив Максим Степанов.

У свою чергу, заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг підкреслив, що між представниками Місії в Одеській області та органами влади налагоджено продуктивний діалог.

«Наша місцева команда позитивно відгукується про взаємодію, яку налаштовано між вашою адміністрацією, а також місцевими органами влади. Я хотів би подякувати Вам за те, що сприяєте налагодженню діалогу компетентних органів влади та суспільства. І хотів би додати, якщо Ви вбачаєте, що є сфери діяльності, де потрібно встановити факти, я заохочую, аби адміністрація повідомляла про це нашій місцевій команді», — наголосив Олександр Хуг.

Зазначимо, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні (СMM) почала свою роботу у березні 2014 року на підставі запиту від уряду України до ОБСЄ і консенсусного рішення всіх 57 країн-учасниць ОБСЄ. Це — неозброєна цивільна місія, основним завданням якої є неупереджено, об'єктивно спостерігати та звітувати про ситуацію в Україні, а також сприяти діалогу.