Максим Степанов зустрівся з послом США в Україні: «Ми відчуваємо вашу підтримку у конкретних речах»

25 лютого 2019, 14:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов зустрівся з послом США в Україні Марі Йованович. У форматі ділового ланчу сторони обговорили суспільно-політичну ситуацію, виборчий процес, а також співпрацю між двома країнами.

«Ми вдячні за всебічну підтримку, яку США надає Україні у боротьбі з російською агресією. На міжнародній арені, в оборонній чи енергетичних галузях — ми знаємо, що Україна може розраховувати на партнерську допомогу. Ми відчуваємо вашу підтримку у конкретних речах і для нас це надзвичайно важливо», — заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Очільник регіону також нагадав, що цього року обсяг допомоги від США Україні збільшено майже до 700 мільйонів доларів. Під час зустрічі сторони торкнулися питання реформ, які зараз впроваджуються в Україні.

«Те, що ви робите зараз, важливо. І стосується це трансформації України, в цілому. Тож, ми хочемо підтримувати це і надалі», — заявила Марі Йованович.

Зазначимо, також в Одесу прибув американський ракетний есмінець «Дональд Кук» (DDG 75) класу «Арлі Берк». Триденний візит відбувається в рамках запланованих заходів українсько-американського двостороннього співробітництва.

Це вже другий з початку року захід корабля у Чорне море. Відтак, голова Одеської ОДА Максим Степанов підкреслив, що присутність американських кораблів у Чорному морі та проведення спільних навчань є ознакою стабільності і безпеки в регіоні.