​Максим Степанов зустрівся з Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернстом Райхелем

07 червня 2018, 13:20
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернстом Райхелем. Під час спілкування вони обговорили можливість розвивати взаємодію, зокрема, у культурній сфері.

«Хочу подякувати вам за діяльність щодо розширення співробітництва між Україною та Німеччиною. Мені дуже приємно, що ми можемо розвивати наші культурні взаємозв’язки, проводити спільні заходи. На мій погляд, Одеська область може приваблювати інвесторів з Німеччини своєю аграрною та рекреаційною сферами, або, навіть, можливістю відкриття заводів з виробництва комплектуючих деталей для автомобільних концернів. Я намагаюся відстоювати кожну інвестицію, яка приходить в наш регіон, адже нам необхідно будувати нову економіку», — підкреслив Максим Степанов.

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Ернст Райхель зазначив, що буде радий розширенню співпраці та підкреслив, що німецька сторона має наміри щодо проведення культурних заходів на території Одеської області.

«Одним з приводів мого приїзду в Одеську область став фестиваль ODESSA CLASSICS, на якому грає Берлінський Камерний Оркестр. До речі, це те, що в Німеччині називають “м'яким фактором”, який може зробити місцерозташування регіону більш привабливим для інвесторів», — зазначив Ернст Райхель.

Зазначимо, у 2009 році було підписано Протокол про наміри між Одеською областю та землею Баден-Вюртемберг, Федеративна Республіка Німеччина.