Максим Степанов зустрівся з міжнародними спостерігачами: «Будемо жорстко реагувати на порушення виборчого законодавства»

13 березня 2019, 17:45
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

На будь-які спроби порушити виборче законодавство в регіоні необхідно реагувати жорстко. Про це заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час зустрічей зі спостерігачами міжнародних місій ENEMO і CANADEM.

«Для нас важливо, щоб ці вибори пройшли за найвищими стандартами демократії. І Одеська область здатна цей процес забезпечити. Жодне повідомлення про спроби порушити виборче законодавство не залишиться поза увагою правоохоронних органів. Саме на такій жорсткій реакції я наполягаю», — підкреслив Максим Степанов.

Очільник регіону наголосив, що готовий максимально сприяти роботі міжнародних спостерігачів на території Одеської області. «Можете розраховувати на всю необхідну організаційну і технічну допомогу», — додав голова Одеської ОДА.

Під час спілкування з представниками міжнародної неурядової організації CANADEM підіймалися питання кібербезпеки, а також матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць. Обидві місії наразі очікують на приїзд короткострокових спостерігачів.

«Ми чітко зрозуміли, що Ви будете жорстко реагувати на спроби порушень і намагатися зробити ці вибори прозорими і відкритими. Цінуємо і дякуємо за Ваш серйозний підхід до нашої вже 11-ї місії в Україні», — підкреслив довгостроковий спостерігач місії ENEMO Артур Аґамалян.

Нагадаємо, раніше голова Одеської ОДА Максим Степанов зустрівся з представниками місії ОБСЄ зі спостереження за президентськими виборами. Сторони обговорили співпрацю у недопущенні порушень під час виборчого процесу, вільного доступу до дільниць і забезпечення правопорядку.