Максим Степанов зустрівся з генконсулом КНР в Одесі Сун Ліцюнем

06 березня 2019, 15:40
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов провів зустріч з новопризначеним генеральним консулом Китайської Народної Республіки в Одесі Сун Ліцюнем. Голова ОДА привітав дипломата з новою посадою та додав, що Одеська область готова до активної співпраці.

«Сподіваюсь, Вам буде приємно працювати в Одеській області. Знаю, що Ви вже познайомитися з нашим регіоном на ярмарку «Скарби Одещини» та побачили, наскільки наша область різноманітна. Дуже сподіваюся на нашу плідну співпрацю. Зокрема, ми приділяємо велику увагу розвитку взаємовигідного співробітництва з провінцією Цзянсі та плануємо невдовзі підписати відповідну угоду», — сказав очільник регіону Максим Степанов.

У свою чергу пан Сун Ліцюнь подякував за зустріч і додав, що зараз Україна та Китай — надійні партнери у багатьох сферах.

«На сьогоднішній день Китай став другим по значущості торговельним партнером України: займає перше місце за імпортом, друге — за експортом. Китайські корпорації розширюють свій бізнес в Одеській області. Окрім того, практикуються активні обміни студентами між нашими країнами», — додав генеральний консул КНР в Одесі Сун Ліцюнь.

Нагадаємо, 27 лютого голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов зустрівся з надзвичайним і повноважним послом Грузії в Україні Гелою Думбадзе.