​Максим Степанов зустрівся із представниками грузинської делегації

23 серпня 2018, 12:41
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов зустрівся із консулом Грузії Торніке Берекашвілі та мером міста Батумі Лашею Комахідзе. Під час спілкування вони обговорили ідеї щодо посилення співпраці, зокрема, у культурній та туристичній сферах.

«У нас є всі можливості інтенсивно розвивати наші взаємини й братися за найбільш амбітні проекти. Ми говоримо однією мовою — мовою любові до своїх країн, регіонів, зокрема. І тому, впевнений, наша співпраця приречена на успіх. Ми вже маємо досвід неймовірного фестивалю Odessa Classics, на який в наш регіон влітку приїхали світові виконавці класичної музики і який мав успішне продовження в Батумі. Перспективних напрямків для розвитку співпраці наших країн та регіонів — безліч», — підкреслив Максим Степанов.

У свою чергу, представники грузинської делегації привітали присутніх із Днем прапора та прийдешнім Днем незалежності України. Вони також підкреслили, що будуть раді розширенню співпраці.

«Ви можете розраховувати на те, що з нашого боку будуть підключені усі зусилля, аби наші відносини стали краще та тепліше. І були втілені у конкретних проектах, які ми можемо реалізувати і в Одеському регіоні, і в Батумі. Впевнений, що ця зустріч зробить внесок у зміцнення нашої дружби, а також культурних і соціальних відносин», — наголосив мер міста Батумі Лаша Комахідзе.

Нагадаємо, 15-16 червня у Батумі відбулися концерти у межах «Odessa Classics Batumi Weekend». Одеська обласна державна адміністрація надала підтримку фестивалю «Odessa Classics». Вперше майже 1 мільйон гривень було спрямовано на проведення безкоштовного open-air концерту на Потьомкінських сходах. На основних сценах фестивалю грали хедлайнери світової класичної музики. Концерти та заходи «Odessa Classics» цьогоріч відвідали понад 20 тисяч гостей.