Максим Степанов: За роки війни на Сході українці стали нацією захисників

14 жовтня 2018, 14:04
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області святкують День захисника України. Церемонія з нагоди свята відбулася біля пам’ятного знака загиблим воїнам АТО. У ній взяли участь голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, військовослужбовці Одеського гарнізону, керівники органів місцевого самоврядування, представники правоохоронних органів, духовенства та ліцеїсти Військово-морського ліцею.

«За роки війни на Сході українці, без перебільшення, стали нацією захисників. Усі ми – різні. Ви маєте різні звання. Хтось має військовий досвід. Хтось для себе лише обирає цей шлях, як наші ліцеїсти. Але у цю хвилину всі тут присутні – захисники нашої країни. І головне, ні в кого немає сумніву – нам є, кого захищати. І нам є, що захищати. І ми віримо у перемогу!», – підкреслив Максим Степанов.

Усі присутні заслухали звернення Президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка з нагоди свята.

«День захисника України – свято, яке вже безпосередньо пов’язане із сучасними героями, з учасниками бойових дій за незалежність нашої держави. З добровольцями, волонтерами, медиками, працівниками оборонних підприємств, священиками-капеланами. Це не є гендерне свято. Вже не будуть більше вітати лише тому, що він – хлопчик. Треба бути захисником. І 55 тисяч жінок, які служать і воюють в лавах Збройних Сил, є яскравим тому підтвердженням», – наголосив Президент Петро Порошенко.

Учасники церемонії поклали квіти до пам’ятного знаку полеглим українським воїнам на Сході країни.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО.

Ліцеїсти Військово-морського ліцею склали Урочисту клятву на вірність країні. За зразкове навчання, ініціативу та військову дисципліну 16 ліцеїстам присвоїли навчальне звання «віце-старшина другої статті». Також цих майбутніх захисників призначили на посади молодших командирів. Завершив церемонію спільний молебен представників релігійних конфесій за захисників України.