Максим Степанов вручив кращим футбольним командам області сертифікати на нові спортивні майданчики

05 листопада 2018, 10:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області завершився футбольний чемпіонат «Кубок голови Одеської ОДА». Боролися за трофей цьогорічні фіналісти – збірні Біляївського та Березівського районів. Подивитися на вирішальний поєдинок змагань у смт Таїрове приїхали десятки вболівальників. Першість виборола Березівка.

«Я дякую командам за те, що подарували прихильникам чудову гру. Сьогодні ми побачили щирий футбол, за це всі ми його і любимо. Збірні продемонстрували, що таке справжня воля до перемоги», – зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Очільник регіону вручив головний подарунок чемпіонату – сертифікати на міні-футбольні майданчики – обидвом командам-фіналістам. Відтак, на умовах співфінансування з обласного та місцевого бюджетів нові спортивні інфраструктурні об'єкти побудують у Біляївському та Березівському районах.

«Я впевнений, чим більше ми збудуємо таких спортивних майданчиків, чим більше ми будемо розвивати аматорський, вуличний футбол, тим більше перемог матиме наша збірна на європейських аренах. Адже ми повинні виховувати майбутніх зірок футболу з дитинства», – підкреслив Максим Степанов.

Нагадаємо, «Кубок голови Одеської обласної державної адміністрації» розігрується щорічно серед сільських колективів з метою популяризації футболу, а також здорового способу життя. Розвиток спортивної інфраструктури — пріоритет Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.