Максим Степанов: соціальні виплати малозахищеним людям зупинені не будуть

22 лютого 2019, 13:35
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Соціальні виплати найменш захищеним категоріям громадян не можуть бути зупинені через політичні заяви. Про це сказав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час позачергового засідання облради.

«Є чітко визначений порядок категорій людей, яким ця допомога необхідна. Звідки взагалі взялася цифра про «1000» гривень? Самі придумали, самі повірили, самі поширили. Потім у вас будуть парламентські вибори, потім місцеві, а ми будемо весь час говорити людям почекайте? Я категорично проти. Більше того, даю вказівку своєму заступнику та директору профільного департаменту ще більше посилити інформаційний супровід цієї кампанії. І вибори тут ні до чого. Якщо є будь-які прояви не те, що підкупу, а й агітації, необхідно одразу залучати до цього правоохоронні органи», — зазначив Максим Степанов.

Очільник регіону нагадав, що переважна більшість депутатів підтримали дану обласну програму. Причому розподіл грошової допомоги здійснюється із залученням членів постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров`я та соціальної політики. Відтак, сьогодні під час засідання, пропозиція про зміну порядку виплат не знайшла підтримки у залі.

Нагадаємо, право на отримання зазначеної допомоги мають особи з числа ветеранів війни, учасників війни, дітей війни, інших категорій громадян, які найменш соціально захищені на рівні держави та області, а їхній сукупний дохід у місяці не перевищує 2500 гривень.