Максим Степанов: школу в Балті відновлять до 1 вересня 2019 року

31 серпня 2018, 12:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Школу у місті Балта, яка на початку липня постраждала від пожежі, повністю відновлять до 1 вересня 2019 року. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час огляду проведення реконструкції освітнього закладу.

«Вже наступного навчального року учні Балтської загальноосвітньої школи №3 сидітимуть за партами у повністю відновленій будівлі. Наразі завершується розробка проектно-кошторисної документації на реконструкцію корпусу, що постраждав від удару блискавки. Зазначу, ані для кадрового складу, ані для учнів закладу цьогоріч навчальний процес перервано не буде. Для цього будуть використані приміщення інших корпусів цієї школи, а також решти навчальних закладів міста Балта», — підкреслив Максим Степанов.

Нагадаємо, пожежа від удару блискавки у навчально-виховному комплексі «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» сталася вночі з 10-го на 11-е липня. Значних руйнувань зазнали дах та третій поверх споруди, частково ушкоджено перекриття між другим та третім поверхом.

Довідка. «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» заснована у 1936 році. Вона розташована в західній частині міста в типовій триповерховій будівлі. У школі навчається 669 учнів, працюють 64 педагогічних та 30 технічних працівників.