​Максим Степанов: Розвиток людського капіталу — наш шанс стати топ-країною

12 листопада 2018, 16:20
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Розвиток людського капіталу та кваліфіковані кадри є основним ресурсом для економічного зростання держави. Про це заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час засідання Ради регіонального розвитку у Києві.

«Саме людський капітал – шанс для України стати однією з топ-країн світу. Кожен наш крок сьогодні має чітку аргументацію і вкладається в логіку розвитку – на 3-5 років вперед. І це є свідченням того, що країна одужує! Ми не латаємо діри, а системно плануємо», — зазначив Максим Степанов.

Зокрема, він деталізував, яким чином в Одеській області впроваджуються нові соціальні стандарти у галузях освіти і медицини, а також за рахунок чого розвивається інфраструктура та економіка.

Приміром, лише протягом цього року у регіоні було створено майже 2,5 тис. місць у дитячих садках; будуються спортивні палаци в Балті та Ізмаїл; 100% шкіл Одеської області забезпечено Інтернетом, успішно працює онлайн-платформа "Be Smart" для підготовки до ЗНО, запускається проект «Вчитель +», як складова кабінетів дистанційної освіти по всій області.

«Що таке „Вчитель +”. Це – те, що раніше здавалося фантастикою, а сьогодні вже реалізується. Ми буквально приведемо суперкласних вчителів до найвіддаленіших шкіл. Зрештою, це одне з мега-завдань – забезпечити однаково якісну освіту для жителів і віддаленого села, і обласного центру», — додав очільник Одеського регіону.

Рада регіонального розвитку під головуванням Президента Петра Порошенка проходить за участі керівництва Уряду, областей, міст, районів, ОТГ зі всієї країни.