​Максим Степанов: Рік боротьби — і наш Куяльник отримав статус курорту державного значення! ​

05 грудня 2018, 13:25
​Максим Степанов: Рік боротьби — і наш Куяльник отримав статус курорту державного значення! ​

Природні території Куяльницького лиману оголошено курортом державного значення. «За» відповідний законопроект, ініційований головою Одеської обласної державної адміністрації Максимом Степановим, проголосував 231 народний депутат.

«Рік боротьби — і от наш Куяльник отримав статус курорту державного значення! Було непросто. Але головне – є результат! Сьогоднішнє рішення – не просто формальність, а старт для розвитку унікальної туристичної перлини. Куяльник – це наше Мертве море, і ми просто зобов’язані використати його унікальні можливості», — підкреслив голова ОДА Максим Степанов. Він також подякував кожному депутатові, який проголосував «за» цей законопроект.

Депутат Верховної Ради Анна Романова, як співавтор законопроекту, також вважає, що Куяльник повинен зміцнювати економіку регіону за рахунок коштів, які витрачають туристи під час відпочинку чи лікування.

Зазначимо, у сесійній залі Верховної ради України знайшов підтримку проект закону №8502 «Про оголошення природних територій Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення». Очільник регіону Максим Степанов звернувся із ним до керівників фракцій парламенту у квітні 2018 року. Вже на початку листопада ініціативу одностайно підтримали у Комітеті ВРУ з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Нагадаємо, прийнятий проект закону допоможе захистити унікальні лікувальні ресурси здравниці та надасть поштовх для розвитку оздоровчого туризму в Одеській області. Також новий статус дозволить потенційним інвесторам вкладати кошти у розвиток туристичної інфраструктури на цій території.