​Максим Степанов: Продовжуємо ремонт дуже важливої для всієї України траси Одеса — Вознесенськ – Новий Буг

08 травня 2018, 10:50
​Максим Степанов: Продовжуємо ремонт дуже важливої для всієї України траси Одеса — Вознесенськ – Новий Буг

В Одеській області продовжується ремонт автомобільної дороги державного значення Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг. Всього буде збудовано 15 км автошляху — про це голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Продовжуємо ремонт дуже важливої для всієї України траси Р — 55 Одеса — Вознесенськ – Новий Буг. Вона з'єднує дві області — Одеську та Миколаївську. А ще — це автошлях для чималої кількості вантажівок, які прямують до Одеського порту, Чорноморського та в місті Южне. Наразі ремонт триває на 4,5 кілометрах цієї дороги, всього буде збудовано 15 км автошляху», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, 20 квітня голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов особисто виїжджав на місце ремонту. Тоді ремонтники «розпушували» старе дорожнє покриття на ділянці довжиною 15 кілометрів (з 71 по 86 кілометр). Загальна вартість робіт складаєх близько 202 мільйонів гривень.

Як повідомлялося раніше, автомобільна дорога державного значення Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг була побудована в 70-ті роки минулого століття. Ця траса з’єднує Одеську область з Миколаївською та має протяжність більше 72 кілометрів.

Нагадаємо, будівництво та ремонт доріг — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова “Розумним регіон” на 2017-2019 роки.