​Максим Степанов: пріоритети на майбутнє – ремонт доріг, соціальний розвиток і туризм

16 січня 2019, 16:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Ремонт доріг, туризм і соціальний розвиток – такі пріоритети своєї діяльності на найближчі роки визначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Про це очільник регіону повідомив під час розширеної прес-конференції.

«Плани на 2019 рік є дуже амбітними. Я на 100% знаю, де ми будемо будувати дороги, де будуть з’являтися відділення невідкладної допомоги, амбулаторії, спортивні майданчики. І дуже впевнено дивлюся на розвиток бізнесу і підприємств», – зазначив Максим Степанов.

Відтак, протягом трьох років в Одеській області планується збудувати 800 км доріг, 28 сільських амбулаторій і 23 відділення невідкладної допомоги (emergency department). Також на мапі регіону з’являться 108 різних спортивних об’єктів, а 34 школи і 27 дитсадків планується відремонтувати, а де є необхідність – збудувати нові.

Максим Степанов також розповів про розробку візуалізації проекту розвитку територій Куяльницького лиману, як курорту державного значення, що його буде презентовано інвесторам і громадськості. Водночас, триває робота із включення Аккерманської фортеці до попереднього списку світової спадщини ЮНЕСКО. Вже днями в Києві відбудеться засідання національної комісії з питань ЮНЕСКО, де буде розглядатися заявка від Одещини. «Я вважаю, що ми досягнемо позитивного результату, хоча цей процес може тривати кілька років. А вже сьогодні туристи відкривають для себе Одеську область по-новому, якою раніше не бачили», – вважає Максим Степанов.

Нагадаємо, сьогодні голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов підбив підсумки діяльності за 2018 рік, а саме: щодо розвитку інфраструктури, туризму, сучасних технологій в освіті, доступності медичного та соціального забезпечення, залучення інвестицій і створення нових робочих місць.

Презентація "Одещина-2018: результати і підсумки": https://speakerdeck.com/oda2019/odieshchina-2018-r...