Максим Степанов передав побутову техніку для гуртожитку військових моряків

29 грудня 2018, 17:15
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Напередодні Нового року додаткову побутову техніку отримав гуртожиток покращеного типу, збудований для контрактників Військово-Морських Сил Збройних Сил України в Одесі. Її передав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, вчора Президент України Петро Порошенко під час свого візиту до Одеської області поспілкувався з військовими моряками. Виявилося, що в гуртожитку не вистачає обладнання для розігрівання чи приготування їжі. Але вже сьогодні морякам було передано 57 нових мікрохвильових пічок.

«Такі побутові питання – це останнє, чим мають перейматися наші захисники. Вони боронять країну, а наше завдання – забезпечити їм комфортні умови навіть у таких речах», — підкреслив очільник Одеського регіону Максим Степанов.

Гуртожиток розраховано на комфортне проживання близько 300 військовослужбовців за контрактом. Там є житлові приміщення блочного типу із санітарними вузлами та ванною кімнатою на блок, кімната психологічного розвантаження, чергової служби, кухні та кімнати відпочинку. Для загального користування також обладнано міні-спортзал.

Нагадаємо, вчора Одеську область із робочим візитом відвідав Президент Петро Порошенко. Окрім ознайомлення з умовами проживання військовослужбовців, спільно з Прем’єр-міністром Молдови Павелом Філіпом та головою Одеської обласної державної адміністрації Максимом Степановим Глава держави взяв участь у відкритті оновленого українсько-молдовського пункту пропуску «Паланка-Маяки-Удобне» та у спільному молебні з вірянами.