Максим Степанов передав побутову техніку для гуртожитку військових моряків

29 грудня 2018, 17:15
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Напередодні Нового року додаткову побутову техніку отримав гуртожиток покращеного типу, збудований для контрактників Військово-Морських Сил Збройних Сил України в Одесі. Її передав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, вчора Президент України Петро Порошенко під час свого візиту до Одеської області поспілкувався з військовими моряками. Виявилося, що в гуртожитку не вистачає обладнання для розігрівання чи приготування їжі. Але вже сьогодні морякам було передано 57 нових мікрохвильових пічок.

«Такі побутові питання – це останнє, чим мають перейматися наші захисники. Вони боронять країну, а наше завдання – забезпечити їм комфортні умови навіть у таких речах», — підкреслив очільник Одеського регіону Максим Степанов.

Гуртожиток розраховано на комфортне проживання близько 300 військовослужбовців за контрактом. Там є житлові приміщення блочного типу із санітарними вузлами та ванною кімнатою на блок, кімната психологічного розвантаження, чергової служби, кухні та кімнати відпочинку. Для загального користування також обладнано міні-спортзал.

Нагадаємо, вчора Одеську область із робочим візитом відвідав Президент Петро Порошенко. Окрім ознайомлення з умовами проживання військовослужбовців, спільно з Прем’єр-міністром Молдови Павелом Філіпом та головою Одеської обласної державної адміністрації Максимом Степановим Глава держави взяв участь у відкритті оновленого українсько-молдовського пункту пропуску «Паланка-Маяки-Удобне» та у спільному молебні з вірянами.