Максим Степанов: Основна функція держави – захищати своїх громадян, зокрема, і через виплату субсидій

12 березня 2019, 13:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Основна функція держави – максимально захищати своїх соціально вразливих громадян, у тому числі шляхом нарахування субсидій для оплати за житлово-комунальні послуги. Про це під час апаратної наради заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«В Одеській області понад 136 тисяч домогосподарств отримують субсидії. Середній розмір допомоги становить близько 750 гривень. З березня розпочалася монетизація – громадяни отримують «живі» кошти на сплату житлово-комунальних послуг. Це одна із основних функцій держави – максимально захищати своїх громадян, які цього потребують», — підкреслив Максим Степанов.

Він доручив департаменту соціальної та сімейної політики ОДА продовжувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо програми житлових субсидій. «Необхідно продовжувати роботу щодо інформування населення, незалежно від опалювального сезону. Громадяни мають знати: на що вони мають право і як отримати цю допомогу», — додав Максим Степанов.

Нагадаємо, з березня розпочалася виплата субсидій готівкою тим громадянам, яким її було призначено у 2018 році. Вони отримуватимуть всю суму допомоги на руки і можуть самостійно розрахуватися за спожитий у лютому газ, електроенергію, воду і тепло. Монетизована субсидія, яка залишиться після оплати комуналки в разі економії спожитих послуг, може бути використана на власний розсуд домогосподарства.