Максим Степанов: ODESSA CLASSICS – це 10 днів неймовірних емоцій

23 травня 2018, 13:50
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Десятки концертів від зірок світової класичної сцени та провідних вітчизняних артистів, фортепіанний конкурс для дітей з усіх куточків України, дискусії, виставки, майстер-класи пройдуть на міжнародному музичному фестивалі ODESSA CLASSICS. Про це розповіли під час спільної прес-конференції голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов та народний артист України, президент фестивалю Олексій Ботвінов.

«1 червня стартує четвертий міжнародний фестиваль класичної музики. Це 10 днів неймовірних емоцій. ODESSA CLASSICS – це чудова нагода зустрітися справжнім шанувальникам класичної музики. Я вважаю, що Одеський регіон має стати одним із головних фестивальних майданчиків світу, адже ми того варті», - підкреслив Максим Степанов.

На проведення фестивалю Одеська обласна державна адміністрація спрямовує 980 тисяч гривень за обласною комплексною програмою "Культура Одещини — 2017-2019 роки».

«Я мріяв, аби міцна підтримка фестивалю була не лише від меценатів. Поруч зі мною сидить перше обличчя регіону, це принципова різниця між цим та минулорічним фестивалем. Це допомагає створити такі цікаві програми. Це фестиваль дійсно великого рівня, коли до нас приїжджають хедлайнери, топові артисти. Це – люди, які зараз створють історію класичної музики 21 сторіччя», - відзначив Олексій Ботвінов.

Четвертий фестиваль ODESSA CLASSICS триватиме 10 днів. З 1 по 10 червня слухачі зможуть відвідати концерти Берлінського Камерного оркестру. На основних сценах фестивалю також зіграють хедлайнери світової скрипкової музики, найвідоміший бразильсько-швейцарський віолончеліст Антоніо Менезес, швейцарський кларнетист-віртуоз Дiмiтрі Ашкеназі, провідний піаніст Австрії Штефан Владар та інші.

Окрім літературних та кінозустрічей, у програмі IV фестивалю ODESSA CLASSICS — безкоштовний гала-концерт просто неба (вже традиційний опен-ейр концерт на Потьомкінських сходах), який за попередніми підрахунками можуть відвідати від 10 до 15 тисяч людей.

Підтримка та розвиток культури – один із провідних пунктів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.