Максим Степанов: Необхідно максимально інформувати населення — хто має право на субсидію та як її отримати

24 жовтня 2018, 13:15
Gallery item
Gallery item

Необхідно максимально проінформувати населення регіону: хто за новими критеріями має право на субсидію при сплаті за житлово-комунальні послуги, а також як її отримати. Про це під час апаратної наради заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«У зв’язку з рішенням Уряду про підвищення ціни на газ питання субсидій стає дуже актуальним. Є відповідне доручення Президента Петра Порошенка, аби в цій ситуації особливо підтримати найменш захищені верстви населення. Зараз необхідно максимально інформувати людей про те, як отримати субсидію та про зміни відповідних критеріїв. Інформація має доноситися чітко та зрозумілою мовою. Для того, аби всі без винятку громадяни, які мешкають в Одеській області та мають право на субсидію, її отримали», — підкреслив Максим Степанов.

Очільник регіону доручив департаменту соціальної та сімейної політики ОДА звітувати про інформування населення та процес оформлення субсидій. «Потрібно донести до кожного домогосподарства, яке має право на субсидії, найзручніший алгоритм її отримання», — додав він.

Зазначимо, постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 внесено зміни до порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Розмір своєї субсидії можна дізнатися онлайн – на сайті subsidii.ioc.gov.ua та за номером гарячої телефонної лінії 0800-50-27-57.

Нагадаємо, 10 жовтня Максим Степанов підписав розпорядження про початок опалювального сезону у населених пунктах Одеської області. Станом на 24 жовтня до теплопостачання підключені 689 об’єктів соціальної сфери регіону. Серед них – 330 дошкільних і 276 навчальних закладів, 83 лікарні.