Максим Степанов ініціював повну інвентаризацію об’єктів культурної спадщини в Одеській області

03 липня 2018, 15:15
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області проведуть повну інвентаризацію об’єктів культурної спадщини на місцях. Зокрема, йдеться про вдосконалення механізмів їх збереження та охорони. Відповідне доручення під час апаратної наради надав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Збереження пам’яток архітектури потребує комплексного підходу. Протягом місяця на місцях мають провести інвентаризацію всіх без виключення об’єктів. Прошу максимально інформувати правоохоронні органи, якщо зафіксовано руйнацію пам’яток. Наша кінцева мета поглягає не у сплаті адміністративного штрафу власником чи балансоутримувачем. Важливо, аби об’єкт було збережено!» — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, на території Одеської області розташовано 4464 об’єкта культурної спадщини. Як стало відомо, з початку 2017 року було складено 43 протоколи про адміністративні правопорушення (відповідно до ст. 46 Закону України «Про охорону культурної спадщини»).

Нагадаємо, за ініціативи голови Одеської ОДА Максима Степанова розпочато підготовку документів щодо включення Аккерманської фортеці у Список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.