Максим Степанов: «Готові усіляко підтримувати проекти з увіковічення пам’яті жертв Голокосту та Голодомору»

05 вересня 2018, 18:20
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов зустрівся з делегацією з США на чолі з директором відділу Голокосту Асамблеї миру Самуїлом Биковим. Сторони домовилися про співпрацю задля реалізації низки проектів.

«Висловлюю вдячність за вашу роботу, спрямовану на те, аби людство пам’ятало про страшні трагедії — Голокост та Голодомор. Надзвичайно важливо розповідати про окремі вчинки тих, хто рятував інших, ризикуючи власним життям. Підтримую ваші ініціативи та готовий допомагати у всьому, що від мене залежить», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, Одеська область разом з усім світом вшановує пам’ять жертв Голокосту щорічно 27 січня. Трагедія призвела до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників різних меншин. Під час зустрічі директор відділу Голокосту Асамблеї миру Самуїл Биков повідомив, що у планах — будівництво музею Голокосту, благоустрій Прохорівського скверу в Одесі, а також встановлення там нового пам’ятнику.

«Відтак, ми підіймаємо прапор миролюбства, гідності та пам’яті. Сподіваємося, що ви і надалі будете підтримувати наші ініціативи», — наголосив Самуїл Биков.