​Максим Степанов головам РДА: «Якщо через вашу неефективну роботу бюджет недоотримує коштів — пишіть заяву на звільнення!»

25 вересня 2018, 14:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Через неефективну роботу з наповнення місцевих бюджетів втрачаються значні кошти, які мали бути спрямовані на соціально-важливі програми. Про це заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час розширеної апаратної наради ОДА.

«Без наповнення бюджетів реалізація соціально-важливих програм неможлива. Це не просто кошти, це — ремонт доріг, електрокардіографи, машини швидкої допомоги, меблі для школи та спортивні майданчики. Результати вашої роботи відображаються на якості життя кожного мешканця. Якщо ви не здатні цього зробити – пишіть заяву на звільнення!» — звернувся до голів РДА Максим Степанов.

Зазначимо, 5 червня 2018 року Максим Степанов надавав доручення про наповнення місцевих бюджетів через легалізацію заробітних плат, а також ставку за оренду паїв на рівні не менш ніж 8%. Аутсайдерами з виконання плану виявилася Овідіопольска РДА, яка недоотримала 21,8 мільйонів гривень, та Старокозацька ОТГ. Найнижча ставка за паї залишається у двох районах: Болградському та Іванівському. Як наслідок, їх бюджети втратили значні кошти від ПДФО (податку на доходи фізичних осіб, що є бюджетоутворюючим джерелом), а саме — 10,7 мільйонів гривень та 7,4 мільйонів гривень відповідно.

Водночас, на виконання доручення голови ОДА Максима Степанова середня ставка за оренду паїв зросла до 6,6 % ( на 1,5 %), що принесло додатково 35,2 мільйонів гривень у місцеві бюджети.

Нагадаємо, економічний розвиток – пріоритет Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. Відтак, за 8 місяців 2018 року місцеві бюджети Одеської області заробили 9,5 мільярдів гривень. А у 2017 року Одеська область увійшла в ТОП-3 по Україні за обсягом і темпами зростання місцевих бюджетів.