Максим Степанов доручив розробити Програму розвитку спорту в регіоні на найближчі три роки

24 жовтня 2018, 12:28
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Голова Одеської ОДА Максим Степанов доручив профільному управлінню розробити Програму розвитку спорту в Одеській області не менш, аніж на три роки вперед. Це необхідно, щоб стратегічно планувати розбудову інфраструктури, створення спортивних шкіл та закупівлю відповідного інвентарю у населених пунктах регіону. Про це стало відомо під час апаратної наради в Одеській обласній державній адміністрації.

«За останні два роки дійсно є певні досягнення у розбудові спортивної інфраструктури в області. Йдеться і про міні-футбольні, і про багатофункціональні майданчики. Головна ідея — створити умови для занять спортом для жителів регіону незалежно від того, де вони мешкають. Я дуже радію, що побудовані нами об’єкти не простоюють — там постійно займаються спортом діти й дорослі. Окрім того, у регіоні триває будівництво двох спортивних Палаців у Балті та Ізмаїлі. Адже від популяризації спорту залежить здоров'я нації. І я прошу уважно врахувати потреби людей та розробити Програму розвитку спорту в Одеській області щонайменше на три роки вперед, аби ми могли стратегічно планувати створення спортивної інфраструктури», — підкреслив Максим Степанов.

Зазначимо, протягом 2015-2016 років в Одеській області спортивні споруди не будувалися взагалі. А цьогоріч у регіоні розпочато реконструкцію та будівництво 12 багатофункціональних спортивних споруд. Вже функціонують сім міні-футбольних майданчиків, завершується будівництво ще п’яти таких об'єктів у регіоні.

Окрім того, з початку року в Одеському регіоні відбулися понад 3000 спортивних заходів обласного, районного та місцевого рівнів. Лише у шести з них взяли участь близько 10 тисяч мешканців. Зокрема, це — спартакіада серед ОТГ, сільські спортивні ігри та олімпійські уроки. Лідерами серед районів у розвитку спортивної галузі є Арцизький, Біляївський, Березівський, Болградський, Лиманський, Овідіопольский, Роздільнянский, Саратський, Татарбунарський. А серед міст — Одеса, Южне та Чорноморськ.

Нагадаємо, у суботу, 20 жовтня, очільник Одеського регіону відкрив в Овідіополі нове сучасне міні-футбольне поле. Розвиток спортивної інфраструктури залишається пріоритетом Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.