Максим Степанов доручив розробити Програму розвитку спорту в регіоні на найближчі три роки

24 жовтня 2018, 12:28
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Голова Одеської ОДА Максим Степанов доручив профільному управлінню розробити Програму розвитку спорту в Одеській області не менш, аніж на три роки вперед. Це необхідно, щоб стратегічно планувати розбудову інфраструктури, створення спортивних шкіл та закупівлю відповідного інвентарю у населених пунктах регіону. Про це стало відомо під час апаратної наради в Одеській обласній державній адміністрації.

«За останні два роки дійсно є певні досягнення у розбудові спортивної інфраструктури в області. Йдеться і про міні-футбольні, і про багатофункціональні майданчики. Головна ідея — створити умови для занять спортом для жителів регіону незалежно від того, де вони мешкають. Я дуже радію, що побудовані нами об’єкти не простоюють — там постійно займаються спортом діти й дорослі. Окрім того, у регіоні триває будівництво двох спортивних Палаців у Балті та Ізмаїлі. Адже від популяризації спорту залежить здоров'я нації. І я прошу уважно врахувати потреби людей та розробити Програму розвитку спорту в Одеській області щонайменше на три роки вперед, аби ми могли стратегічно планувати створення спортивної інфраструктури», — підкреслив Максим Степанов.

Зазначимо, протягом 2015-2016 років в Одеській області спортивні споруди не будувалися взагалі. А цьогоріч у регіоні розпочато реконструкцію та будівництво 12 багатофункціональних спортивних споруд. Вже функціонують сім міні-футбольних майданчиків, завершується будівництво ще п’яти таких об'єктів у регіоні.

Окрім того, з початку року в Одеському регіоні відбулися понад 3000 спортивних заходів обласного, районного та місцевого рівнів. Лише у шести з них взяли участь близько 10 тисяч мешканців. Зокрема, це — спартакіада серед ОТГ, сільські спортивні ігри та олімпійські уроки. Лідерами серед районів у розвитку спортивної галузі є Арцизький, Біляївський, Березівський, Болградський, Лиманський, Овідіопольский, Роздільнянский, Саратський, Татарбунарський. А серед міст — Одеса, Южне та Чорноморськ.

Нагадаємо, у суботу, 20 жовтня, очільник Одеського регіону відкрив в Овідіополі нове сучасне міні-футбольне поле. Розвиток спортивної інфраструктури залишається пріоритетом Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.