Максим Куций здійснив робочу поїздку до Ренійського району

11 серпня 2020, 16:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Керівник Одеської облдержадміністрації Максим Куций здійснив робочу поїздку до Ренійського району.

«У місті Рені зустрівся з мешканцями та обговорив з ними найгарячіші питання. Одразу на місці знаходили шляхи розв'язання складних моментів. Для цього разом з нами до селища приїхали керівники правоохоронних органів області, ДСНС та профільних департаментів ОДА. Найбільше людей цікавила ситуація з посухою та компенсації фермерам понесених збитків. Одеська ОДА веде постійний діалог з Урядом щодо компенсації збитків для наших аграріїв. Окрім того, плануємо провести зустріч з фермерами за участі провідних банків регіону, аби розв'язати питання кредитування аграріїв», — зазначив Максим Куций.

Важливою темою для місцевих жителів став розвиток Ренійського морського торговельного порту. Раніше підприємство забезпечувало район робочими місцями та податками на розвиток краю.

Також обговорили питання підтоплення міст і селищ під час весняних злив. Місцева влада має намір придбати техніку для розчистики захисних споруд. Одеська ОДА, у свою чергу, підтримає включення доріг, які найбільше страждають від злив, до переліку ремонту на наступний рік.

Надзвичайно важливим є питання завершення будівництва Ренійської поліклініки. Роботи над закладом тривають вже 30 років, а об'єкт і досі пустує. Зробимо все, щоб знайти шляхи дофінансування з ДФРР, аби місцеві жителі отримували якісне медичне обслуговування у своєму рідному місті.

Максим Куций подякував мешканцям Ренійського району за відвертий та конструктивний діалог. Всі питання взяті під контроль та будуть вирішені найближчим часом.