Максим Куций здійснив робочу поїздку до Лиманського району

23 липня 2020, 17:14
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Керівник Одеської обласної державної адміністрації здійснив робочу поїздку до Лиманського району та поспілкувався з місцевими жителями.

«Сьогодні відвідав Лиманський район — промисловий центр Одещини, який має великий туристичний потенціал. У Доброславі зустрівся із мешканцями району. Говорили про життя громад, їхній розвиток та проблемні моменти. Одразу на місці знаходили шляхи розв'язання складних питань. Для цього разом з нами до міста приїхали керівники правоохоронних органів області, ДСНС та профільних департаментів ОДА», — зазначив Максим Куций.

Найгарячішою темою обговорення було конфігурацій ОТГ. Місцеві жителі прагнуть сталого розвитку для своїх громад. Завдяки реформі децентралізації, ОТГ отримають більше можливостей та перспектив, а разом з цим — більшу відповідальність жителів за кожне прийняте рішення.

Мешканців Лиманського району також турбує питання екології. Обговорили проведення протизсувних заходів у прибережних зонах району та утворення неконтрольованих сміттєзвалищ. Поліція встановить круг осіб, які порушують екологічні норми, та доповість про результати.

Окрема тема — розвиток туризму. На території Лиманського району знаходяться широкі піщані пляжі, які нічим не поступаються Затоці. Найближчим часом на цих територіях можуть з’явитися нові рекреаційні зони: яхт-клуби, набережні, бази відпочинку. Ці об’єкти тільки посилять позиції Одещини, як головного туристичного магніту України.

Також говорили про траси та перевантажені фури, які їх руйнують. Окрім того, взяли під контроль питання встановлення світлофорів на небезпечних ділянках доріг Лиманського району. Представники громади зазначили, що готові взяти на свій баланс пересувний ваговий комплекс, аби захистити дороги від недобросовісних водіїв.

Керівник Одеської ОДА зазначив, що всі питання, які підіймалися на зустрічі взяті під контроль. Він подякував мешканцям Лиманського району за відвертий та конструктивний діалог.